درباره ما

درباره تولیدی لباس شمیم:

تولیدی پوشاک شمیم افتخار دارد با بیش از25 سال سابقه در تولید لباس به هموطنان خدمت کند .

این مجموعه تولید انواع لباس تبلیغاتی و لباس فرم  آمادگی خود را جهت عقد قرارداد برای تامین لباس مجموعه های دولتی و خصوصی بر پایه چهار اصل کیفیت –قیمت مناسب –تنوع در طرح و سرعت در تحویل اعلام میدارد.
تولیدی پوشاک شمیم تولید کننده انواع لباس فرم های ارگانی ،فرم شرکتی ،لباس فرم رستوران ،لباس فرم هتل و لباس فرم مدارس در قالب مانتو شلوار روپوش و حتی مقنعه و … می باشد. و در امر طراحی و تولید انواع لباس فرم توانسته تا به امروز خدمات شایسته و گسترده ایی را در سراسر کشور ارایه نمایید.

شرکت تولیدی پوشاک شمیم با اتکا به تجربیات کادر مجرب خود، سعی در برآورده ساختن نیاز مشتریان انواع لباس ها با هدف جلب رضایت آنان از محصولات و خدمات خود داشته است. لذا با انتخاب بهترین نوع پارچه از شرکت های بافندگی معروف و دوخت عالی در کنار طراحی مدل های جدید و طرح های مورد نظر مشتریان، تلاش می نمائیم تا محصولی با بالاترین درجه کیفی ارائه دهیم. بر این باوریم که نگرش مشتری مداری، تولید محصولات با کیفیت و تحویل به موقع محصولات ، ارزش های اصلی ما بوده و منجر به تداوم همکاری با مشتریان عزیز خواهد شد. 2-موضوع فعالیت شرکت شرکت تولیدی لباس شمیم ، در زمینه تولید انواع لباس کار، فرم و محصولات تبلیغاتی با مدلها و کیفیتهای متنوع (همراه با چاپ و گلدوزی لوگوی شرکت ها) فعالیت میکند.

 

طرّاحی :

از نظر رنگ بندی و مدل در انواع  پوششها مورد توجه قرار داشته  و در البسه های مردانه مخصوصا کت وشلوار می بایستی با رعایت شئونات محیط کاری و با الگو گرفتن از نیازهای جامعه امروزی مد نظر قرار گیرد. در صورت نیاز، کارشناسان شرکت تولیدی تجاری شمیم در انتخاب طرح و مدل و رنگ ، ایده های شایسته ای را به شما ارائه خواهند داد.  ضمن اینکه سلائق مشتریان هم برای ما قابل احترام بوده و امید است بتوانیم با همفکری محصولی قابل قبول ارائه دهیم.

کنترل کیفیت:

در طول مراحل تولید و دوخت محصول مورد توجه دقیق کارشناسان شرکت تولیدی شمیم قرار دارد و پس از تولید ، کنترل و باز بینی اساسی صورت می گیرد تا بتوانیم محصولی متناسب و قابل قبولی ارائه نمائیم..

مشاوره:

در تهیه و تولیدات این موسسه از قبیل نوع پارچه ،رنگ بندی ، طرح و مدل در الویتهای اولیه ما میباشد که همواره شرکت تولیدی شمیم این اصل را بعنوان راه گشای روند صحیح تولیدات مد نظر قرار خواهد داد و نتایج حاصله از مشاوره محصولی است زیبا ، با کیفیت ودر عین حال جلب نظر مصرف کننده میباشد.

اندازه گیری:

اندازه گیری مناسب با سایزهای متفاوت اشخاص مستلزم دقت نظر بالایی است که با جلب نظرو هماهنگی قابل انجام است. به همین منظور تیم اندازه گیری شرکت تولیدی شمیم با عنایت به ساعت کاری مشتری در محیط کار و یا با مراجعه حضوری مشتریان به محل شرکت در زمان تعیین شده اقدام به این امر خواهد نمود.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا